HoupTaid Nitra

Kvalitné plastové, drevenné a hlinikové okná a dvere v Nitre

Cenová ponuka

Vyžiadajte si vlastnú nezáväznú kalkulaciu. Vyplňte všetky potrebné údaje v sekcii kontakt a my vám spätne pošleme vypracovanú cenovú kalkuláciu.

chcem cenovú ponuku

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny cez týždeň sú stanovené. Počas víkendov a sviatkov podľa telefonickej dohody.

  • Pondelok - Piatok
    8.00 - 17.00
  • Sobota
    Podľa telefonickej dohody
  • Nedeľa
    Zatvorené

Služby

Spokojnosť zákaznika je u nás na prvom mieste! Pozrite si rad služieb ktoré poskytujeme pre našich klientov..

pozrieť služby

Výroba

TECHNOLÓGIA

Výrobný proces prebieha na strojovom vybavení nemeckých firiem Elumatec a Stürtz. Vo výrobnej hale je umiestnená najmodernejšia linka s výkonným softvérom, kde evidenciu každého okna zabezpečuje čiarový kód. Odpadá tým pracné a nákladné vyhľadávanie jednotlivých komponentov. Zoradenie strojov linky sa deje automaticky na základe príkazov softvéru. Ten určí správne hodnoty dĺžok profilov, z ktorých bude okno alebo dvere vyrobené. Zároveň zoptimalizuje delenie materiálu s ohľadom na minimalizáciu odpadu. Narezaný profil ďalej putuje do viacúčelového obrábacieho centra, kde sa skrutkujú výstuhy, vyvŕtajú a vyfrézujú všetky technologické a konštrukčné otvory. Všetky úkony riadi počítač.

KVALITA

Základným materiálom pre výrobu plastových okien sú PVC profily dodávané firmou DECEUNINCK PLASTICS INDUSTRIES - Belgicko, ktorá patrí medzi najväčších a najstarších svojho druhu na svete. Plastové profily DECEUNINCK vyhovujú najprísnejším požiadavkám v oblasti tepelnej a zvukovej izolácie a ochrany proti poveternostným vplyvom. Všetky vstupné materiály, ako aj samotné výrobky sú priebežne certifikované prostredníctvom slovenských skúšobných ústavov. Firme HESTA bol v roku 2003 udelený nemeckou certifikačnou firmou TÜV CERT certifikát kvality ISO 9001:2000. V júni 2006 bol certifikát úspešne obhájený. Pri výrobe okien sa používa celoobvodové strieborné kovanie nemeckej firmy MACO, dodávateľom izolačného dvojskla je firma GLASKO s.r.o. Prešov. Do okien je štandardne osadzované izolačné dvojsklo s novým typom pokovenej vrstvy dosahujúcej koeficient prestupu tepla Uq=1,1W/m2K.

DISTRIBÚCIA

Vlastná automobilová doprava umožňuje dodať objednané výrobky na miesto udané zákazníkom veľmi rýchlo a v požadovanom množstve. Optimalizácia uloženia produktov v palete umožňuje rýchlu a šetrnú nakládku, čo v konečnom dôsledku pre zákazníka znamená bezproblémové a plynulé zásobovanie.