HoupTaid Nitra

Kvalitné plastové, drevenné a hlinikové okná a dvere v Nitre

Cenová ponuka

Vyžiadajte si vlastnú nezáväznú kalkulaciu. Vyplňte všetky potrebné údaje v sekcii kontakt a my vám spätne pošleme vypracovanú cenovú kalkuláciu.

chcem cenovú ponuku

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny cez týždeň sú stanovené. Počas víkendov a sviatkov podľa telefonickej dohody.

  • Pondelok - Piatok
    8.00 - 17.00
  • Sobota
    Podľa telefonickej dohody
  • Nedeľa
    Zatvorené

Služby

Spokojnosť zákaznika je u nás na prvom mieste! Pozrite si rad služieb ktoré poskytujeme pre našich klientov..

pozrieť služby

Izolácia injektážov

Jedným z najvýznamnejších škodiacich faktorov stavebných konštrukcií je vlhkosť. Okrem toho, že nám znižuje životnosť a estetickú hodnotu stavieb, má nepriaznivý vplyv aj na zdravie človeka. Z toho dôvodu je veľmi dôležité zvoliť vhodný spôsob a druh izolácie. Izolačný systém Sikkaton®, Sikkaton® Isol, Sikkaton® SAN v spojení so sanačnými omietkami RENOVEX®-H vytvára systém odstraňujúci príčiny i následky vplyvu vlhkosti na betónových ako i murovaných stavebných konštrukciách.

Popri štandardných izolačných technológiách ako sú izolačné pásy, lepenky, fólie a pod., sa vo svete i na Slovensku čoraz častejšie používajú kryštalické izolačné hmoty. Izolačné vlastnosti týchto materiálov sú výsledkom chemickej reakcie priamo vo vnútri stavebnej konštrukcie pri ktorých vznikajú jemné kryštalické vlákna. Tieto vlákna sa stávajú nedeliteľnou súčasťou konštrukcie a natoľko zúžia póry v stavebných materiáloch, že sa stanú pre vlhkosť trvalo nepriepustné. Medzi tieto izolačné hmoty patrí aj izolačný systém Sikkaton®, Sikkaton® Isol, Sikkaton® SAN. Ponúka účinné a trváce tesnenie nových aj starých betónových konštrukcií a ich ochranu proti zemnej vlhkosti, tlakovej vode (až do tlaku 7 Atm) a ropným produktom. Je tiež vhodný na dodatočnú vertikálnu či horizontálnu izoláciu tehlových murív.

RENOVEX®-H je tekutá prísada do omietok na výrobu sanačnej omietky priamo na stavbe. Vplyvom vysokého obsahu pórov v hotovej omietke účinne odparuje vlhkosť zo stien. Je odolný voči pôsobeniu solí a zabraňuje ich prenikaniu na povrch. Dúfame, že Vás nasledujúce stránky presvedčia o kvalitách a možnostiach použitia jednotlivých prvkov systémov Sikkaton®, Sikkaton® Isol, Sikkaton® SAN a RENOVEX®-H . Ak by ste mali prípadné nezodpovedané otázky, sme Vám k dispozícii.
SPÔSOBY IZOLÁCIE:

Krištalická izolácia
Sikkaton Isol

Sikkaton San
Renovex H
Doplňujúci materiál: