HoupTaid Nitra

Kvalitné plastové, drevenné a hlinikové okná a dvere v Nitre

Cenová ponuka

Vyžiadajte si vlastnú nezáväznú kalkulaciu. Vyplňte všetky potrebné údaje v sekcii kontakt a my vám spätne pošleme vypracovanú cenovú kalkuláciu.

chcem cenovú ponuku

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny cez týždeň sú stanovené. Počas víkendov a sviatkov podľa telefonickej dohody.

  • Pondelok - Piatok
    8.00 - 17.00
  • Sobota
    Podľa telefonickej dohody
  • Nedeľa
    Zatvorené

Služby

Spokojnosť zákaznika je u nás na prvom mieste! Pozrite si rad služieb ktoré poskytujeme pre našich klientov..

pozrieť služby

Niečo o nás

Žijeme uponáhľaný život. Čas je pre nás naozaj vzácny a preto sa ním snažíme šetriť. Ak sa rozhodneme prerobiť svoj byt či dom, veľmi oceníme, ak môžeme všetko vybaviť pod jednou strechou. Preto vznikla myšlienka založiť spoločnosť HoupTaid s.r.o.

V našej obchodnej kancelárii Vám poradíme a zrealizujeme Vaše predstavy. Robíme všetko preto, aby každý zákazník odchádzal od nás spokojný. Hlavným cielom našej spoločnosti je zabezpečiť komplexnú dodávku plastových okien, ktorá pozostáva z poradenskej činnosti pri návrhu konštrukčných riešení výrobkov, zo zamerania stavebných otvorov priamo u zákazníka, z odborneprevedenej montáže, murárskych prác, zo záručného a pozáručného servisu.

Výroba okien patrí medzi najdlhšie pôsobiacich výrobcov, nakoľko sa začala od r. 1993. Spolupracujeme s výhradne slovenskými výrobcami a veľkoskladmi, čím vsádzame na spoľahlivosť a istotu. Počas krátkej existencie sa spoločnosť úspešne etablovala nie len v Nitre ale aj na celom slovenskom trhu. Záujemcovia o naše služby prichádzajú k nám aj na základe odporúčaní od našich klientov, čo je pre nás tým najlepším ukazovateľom spkojnosti zákazníka. Vysoká kvalita produktov s výborne odvedenou prácou nám umožŇuje poskytovať vyššiu záruku.

V prípade záujmu o podrobnejšie informácie nás, prosím, neváhajte kontaktovať.